POST PRODÜKSİYON

Prodüksiyon, Animasyon 3D,Medya Planlama, Medya Satinalma, Marketing PR, Kurumsal Iletisim, Medya Iliskileri, Kriz Yonetimi, Sosyal Sorumluluk Iletisimi,Gündem Yonetimi, Etkinlik ve Sponsorluk Yonetimi, Kurumsal Tasarim ve Markalaşma verilen hizmetlerimizdir.PRODÜKSIYON

Firmanin ihtiyaci ve hedef kitlesine uygun senaryo calişmasindan post prodüksiyon aşamasina kadar anahtar teslim prodüksiyon hizmeti verilir.


ANIMASYON 3D

Üç boyutlu modelleme ile birlikte firmanin tüm ürünleri ya da konseptine uygun senaryo ile animasyon calişmalari yapilir.

Digital Motion, 3d animasyon ekibimiz ile, tüm sektörlere en etkili, en çarpıcı ve benzersiz 3D animasyon çözümleri sunmaktayız.

Bu sektörlerden çoğunlukla TV reklamlarına, Sinema sektörüne ve Mimari / İnşaat sektörlerine hizmet verdik. Kullandığımız son teknolojiler ile Foto Gerçekçi renderlar, gerçekçi karakter animasyonları, özel efektler ile en iyi 3d animasyon çalışmalarını kısa zamanda gerçekleştirmekteyiz.

Firmalara ve markalarına özel, karakter modelleme, 3d Karaker tasarımları, 3d karakter modelleme, 3d mimari görselleştirme, endüstriyel animasyon, 3d logo animasyonu, görsel efektler, 3d ürün modelleme ve 3d ürün tanıtımlarında hedefimiz müşteriye en iyi hizmeti sunmaktır.

Başlıca önem verdiğimiz kriterler; çarpıcı, dinamik, güncellenebilir, olay kullanım, yüksek görsellik, kullanışlı arabirim, elastik yapı, güçlü altyapı, güvenlik, güvenilir veri transveri ve benzersiz tasarım olmuştur. 3d ürün tanıtımları web sitelerinde, tv reklamlarında, sinema ve basılı işler ( katalog, broşür vs...) de kullanılır.

Digital Motion olarak, bilgimiz, birikimimiz ve tecrübemizle 3D animasyon taleplerinize yaratıcı ve son teknoloji çözümlerle cevap vermekteyiz. Sunduğumuz ileri düzey reklam tasarım hizmetleri sizleri, rakiplerinizi her zaman bir adım ötesinde tutucaktır. Kullandığımız teknolojiler sayesinde düşük maliyetlere yüksek kalitede işleri kısa zaman içerisinde elde etmekteyiz.3D COMPOSITING

şirketleri arasında farklı ve benzersiz çizgisi ile Digital Motion herzaman kendini göstermiş, ayrıcalığını ve farkını belli etmiştir. Firmanızın tanıtım ve görsel show'u yanı sıra, ürünlerinizin de tanımları için özel çalışmalar yapmaktayız. 3D, 3 boyutlu ürün modelleme ve tasarımlarımız ile, ürünlerinizi, bire bir gerçekçi görünümlerde web siteniz üzerinde 3 boyutlu olarak tanıtırız.

3D animasyon teknikleri ile ürünlerinizi haraketlendirip ilgi çekici ve tanıtıcı bir şekilde müşterilerinize sunarız.

  • "Müşterilerimiz için çözüm odaklı çalışırız, Müşterinin ne istediği bizim için çok önemlidir, Hızlı ve şeffaf çözümler üretiriz. 3 boyutlu bizim işimiz"...- Mimari Modelleme ve animasyon

  • "Çevik ve sonuca odaklıyız. Bilgi paylaşımına ve yeni fikirlere açığız. Sorumluluk alır cesur kararlar verir, bu konuda bütün yaratıcılığımızı ortaya koyarız."

  • "Markanızı en iyi şekilde yansıtan çözümlerimiz ile kurumsal kimlik.ve ürünleriniz için en çarpıcı tasarımları sizlere sunuyoruz. "