10 YILLIK TERCÜBE

ALANINDA UZMAN EKİP
* YARDIMCI OYUNCU CASTI, VE OYUNCU CASTINDA AVRUPAİ SİSTEM VE YENİLİKÇİ ANLAYIŞ
* TAM ZAMANLI MENAJERLİK SİSTEMİ
* ÇEŞİTLİ EĞİTİM OLANAKLARI BİRE BİR İLETİŞİM VE DANIŞMANLIK
* OYUNCU KOÇLUĞU HİZMETİ
* DEVLET TİYATROLARI YÖNETMEN VE OYUNCULARINDAN AKADEMİK DÜZEYDE EĞİTİM, VE OYUNCULUK ATÖLYELERİMCM AJANS

Yani kısaca MCM AJANS isminin altında buluşan yeni yüzler, oyuncu adayları, oyuncu ve ustalara çıkar gözetmeksizin casting hizmetini önce kalite diyerek sunmaktayız.

Vaad bu camia da yapılabilecek en kolay şey, ama bizlerde sizler gibi hep, vaad hep vaad anlayışından sıkıldık, ve sözümüzün altına MCM AJANS imzasını atarak sizlerle vaadleri değil hayalleri paylaşmaya özen gösterdik.

Sanat camiasının içinde 2002 yılında önce prodüksiyon, organizasyon ve reklamcılık birimlerimizle yer aldık, o günlerden bu yana bir çok işe imza attık, 2009 yılı itibari ile birimlerimize casting hizmetinide ekleme kararı aldık ve MCM AJANS Casting ajansı doğdu, bizler bu gün bu alandaki 3. Yılımızı kutlarken binleri geçen kayıtlı oyuncu ve oyuncu adayımız, yeni yüzlerimiz ve ustalarımızla yaptığımız işin ne kadar doğru olduğunu gördük.

Bir çok yapımcı firma ve yönetmene çözüm ortağı olduk, bir çok arkadaşımızın hayallerine ulaşmasında sihirli değnek olduk, bir olduk kutladık, sevincimizi yaşadık ve şimdi MCM AJANS ailesine 2012 doğumlu yeni yepyeni bir oluşumu daha kattık. DIGITAL MOTION– PALLADIUM CASTING Bu başlık altında toplanan ekibimiz ve yeni yerimiz kendi sitesinden çok yakında sizlerle olacak, PALLADIUM CASTING eğitim ağırlıklı yeni oluşumumuzdur.

Huzur Sokağı


Aşkın iğnesiyle dikilen dikiş, kıyamete kadar sökülmez imiş…” atv ekranlarında yepyeni bir dizi! Ünlü yazar Şule Yüksel Şenler’in aynı adlı eserinden

Başvuru Formu

Muhteşem Yüzyıl


Muhteşem Yüzyıl Osmanlı'nın en parlak döneminde sarayın kapalı kapıları arkasında dönen oyun ve entrikalara ...


Başvuru Formu

Kurtlar Vadisi Pusu


Kurtlar Vadisi Pusu, izleyicileriyle 10. yılda yine atv ekranlarında buluşuyor. Sezon finalinde Memati Baş'ın düğün gecesinde vurulmasıyla yıkılan Polat Alemdar tetiği çektirenlerin peşine düşüyor.

Başvuru Formu

Kayıp Şehir


İrfan, yıllardır hayalini kurduğu futbol takımında oynamaya çok yaklaşmışken, Ethem’in hiçbir sebep göstermeden vazgeçmesi üzerine büyük yıkım yaşar.

Başvuru Formu

Babalar ve Evlatlar


İki düşman aile ve birbirini ölesiye seven çocukları… Eski kabadayılardan Aslan’ın oğlu Burhan, yine eski kabadayılardan Tahsin’in oğlu Eyyo’yu öldürmekten 12 yıl cezaevinde yatmıştır.

Başvuru Formu

Seksenler


Türkiye'nin 1980'lerin başından günümüze değin geçen 32 yıllık geçmişini ve değişimin hikayesidir.

Başvuru Formu

Arka Sokaklar


İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube'de görev yapan 5 kişilik polis timinin aile yaşamları ve İstanbul sokaklarındaki maceraları, mizah ...

Başvuru Formu

Akasya Durağı


Akasya Durağı, birbirinden eğlenceli, neşeli, sıcakkanlı şoförlerin bir araya geldiği, gırgırın şamatanın eksik olmadığı bir duraktır.

Başvuru Formu
  • "Müşterilerimiz için çözüm odaklı çalışırız, Müşterinin ne istediği bizim için çok önemlidir, Hızlı ve şeffaf çözümler üretiriz. 3 boyutlu bizim işimiz"...- Mimari Modelleme ve animasyon

  • "Çevik ve sonuca odaklıyız. Bilgi paylaşımına ve yeni fikirlere açığız. Sorumluluk alır cesur kararlar verir, bu konuda bütün yaratıcılığımızı ortaya koyarız."

  • "Markanızı en iyi şekilde yansıtan çözümlerimiz ile kurumsal kimlik.ve ürünleriniz için en çarpıcı tasarımları sizlere sunuyoruz. "