KURUMSAL İLETİŞİM

Kurumun iş hedefleri doğrultusunda;
* ticari,
* sosyal ve
* sektörel alanlardaki sorumluluklarını kapsayan kurumsal itibarını yönetmek üzere önemli sayılan kişi, kitle ve kurumlara yönelik halkla ilişkiler çalışmalarını yürütür.SOSYAL SORUMLULUK İLETİŞİMİ

Sosyal sorumluluk kampanyaları, bir kurumu ya da markayı bir sosyal amaç ya da soruna, karşılıklı fayda sağlamak üzere bağlayan stratejik bir konumlandırma aracıdır. Bir sosyal amaç, kuruma veya markaya bir “inanç sistemi” sağlayabilir, hedef kitlenin algılarını önemli ölçüde değiştirebilir.

Sosyal sorumluluk iletişimi, kurumun çalışanları, tedarikçileri, sivil toplum örgütleri ve hükümet kuruluşları gibi bir dizi önemli sosyal paydaşıyla değerli ilişkiler geliştirmesini sağlayabilir.


MEDYA İLETİŞİMİ

Kurumun iletişim hedefleri doğrultusunda, stratejik bir bakış açısı ile hazırlanan medya planı çerçevesinde doğru mesajın, doğru zamanda, doğru sözcü tarafından en etkin mecralar aracılığıyla hedeflenen kitleye ulaştırılması sağlanır.

Reklam bütçesi haber amaçlı ve çok yönlü değerlendirilir.

Medya planı, aylık ve 3 aylık periyotlarda hazırlanır.

Simülasyonlu medya eğitimi hizmeti, talep üzerine verilir.

  • "Müşterilerimiz için çözüm odaklı çalışırız, Müşterinin ne istediği bizim için çok önemlidir, Hızlı ve şeffaf çözümler üretiriz. 3 boyutlu bizim işimiz"...- Mimari Modelleme ve animasyon

  • "Çevik ve sonuca odaklıyız. Bilgi paylaşımına ve yeni fikirlere açığız. Sorumluluk alır cesur kararlar verir, bu konuda bütün yaratıcılığımızı ortaya koyarız."

  • "Markanızı en iyi şekilde yansıtan çözümlerimiz ile kurumsal kimlik.ve ürünleriniz için en çarpıcı tasarımları sizlere sunuyoruz. "