FİRMA BİLGİLERİ

Bir ajans için YARATICILIK çok önemli denmesi için; ORTAK HEYECAN, ORTAK ENERJİ Ve ORTAK AKIL olması gerekir. İşte biz, müşterimizle bu doğrultuda çalışırız. Markanızı en iyi şekilde yansıtan çözümlerimiz ile kurumsal kimlik ve ürünleriniz için en çarpıcı tasarımları sizlere sunuyoruz.

Müşterilerimiz için çözüm odaklı çalışırız. Müşterinin ne istediği bizim için çok önemlidir. Hızlı ve şeffaf çözümler üretiriz. Çevik ve sonuca odaklıyız. Bilgi paylaşımına ve yeni fikirlere açığız. Sorumluluk alır cesur kararlar verir, bu konuda bütün yaratıcılığımızı ortaya koyarız.

Hayat veriyoruz; Biz biliyoruz ki (3D) 3 boyut tek başına yeterli değil. Yükseklik, genişlik ve derinliğin yanında, işlerimize ruhumuzu da katarak hayat veriyoruz. Hayallerinizin gerçeğe dönüştüğü tek adresiniz MCM AJANS Doğru insanları işe bütünleştirdiğimiz zaman ve ancak doğru fikir ortaya çıktığında, en baştan müşteriyi doğru okumanın çok önemli olduğunu düşünüyoruz.

Sadece ajans başkanının değil, tüm ajans yönetiminin müşteriyi okuma becerisinin yüksek olması önemlidir. Müşteriyi yanlış okuduktan sonra kendinize göre muhteşem stratejiler ve yaratıcı fikirler üretmenize rağmen son derece başarısız olabilirsiniz.

İşte bu anlayışla MÜŞTERİYİ DOĞRU OKUYAN ekibimizle her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Fiyat politikamız için de her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Başka firmalardan araştırıp fiyat aldığınızda, tekrar bizi arayıp istediğiniz fiyat aralığını söylediğinizde, elimizden gelenin en iyisini yapabileceğimizi, Bizim için önemli olanın sizi kazanmak olduğunu bilemenizi isteriz. Sürekli katlanarak artan bilgi birikimlerimizle ve alanında uzmanlaşmış kadromuzla iş ortağınız olmaktan mutluluk duyacağız…

Mcm Ajans Digital Motion

  • "Müşterilerimiz için çözüm odaklı çalışırız, Müşterinin ne istediği bizim için çok önemlidir, Hızlı ve şeffaf çözümler üretiriz. 3 boyutlu bizim işimiz"...- Mimari Modelleme ve animasyon

  • "Çevik ve sonuca odaklıyız. Bilgi paylaşımına ve yeni fikirlere açığız. Sorumluluk alır cesur kararlar verir, bu konuda bütün yaratıcılığımızı ortaya koyarız."

  • "Markanızı en iyi şekilde yansıtan çözümlerimiz ile kurumsal kimlik.ve ürünleriniz için en çarpıcı tasarımları sizlere sunuyoruz. "